Susipažinkite su YTONG

Susipažinkite su YTONG

YTONG
Lyderiaujančias pozicijas statybinių medžiagų rinkoje užima YTONG produkcija. Tai tarptautinės Vokietijoje įkurtos XELLA kompanijos gaminiai. Didžiausią rinkos dalį užima YTONG blokeliai. Taip pat gaminami įrankiai, sąramos ir klijai. Visa produkcija yra aukščiausios kokybės, todėl jau ne vienerius metus jų gaminiai atsiduria tarp perkamiausių statybinių medžiagų.

YTONG blokeliai gaminami iš natūralių medžiagų: kalkių, smėlio ir vandens. Tai leidžia užtikrinti saugią aplinką. Be to, tai nedegi medžiaga, kuri atitinka aukščiausius priešgaisrinės reikalavimus. Ypatingai gerai vertinama šiluminė izoliacija, kuri viršija nustatytas normas. Be to, mažėja statybų išlaidos ir vėliau naudojama šilumos energija pastato šildymui šaltuoju metų laiku. Galima pasirinkti įvairias YTONG blokelių rūšis.

YTONG ENERGO blokeliai – akyto betono gaminys, kuriam nereikės papildomų apšiltinimo medžiagų. Jie pasižymi ne tik tvirtumu, bet ir tuo, kad medžiaga yra itin šilta. Galima paminėti ir tai, kad būtent ENERGO blokeliai yra šiltesni, nei kitos gaminamos sienų medžiagos. Pasirinkus tinkamo storio galima pasiekti gerų rezultatų, pavyzdžiui, 48,5 cm storio blokeliai yra patys šilčiausi ir tampa nereikalingas papildomas blokelių apšiltinimas.

INTERIO blokeliai yra puiki alternatyva gipso plokščių pertvaroms. Sumažintos konstrukcijos apkrovos yra viena iš svarbiausių savybių, kuri atvėrė naujas galimybes perskiriant patalpas. Be to, atliekant darbus su šiais blokeliais darbai bus atlikti daug greičiau, nei tai būtų atliekama naudojant gipso plokštes. INTERIO blokeliai tinka įvairioms perdangoms, net ir medinėms. Jos itin vertinamos tuose pastatuose, kuriuose reikalingas išskirtinis interjeras.

MULTIPOR blokeliai – lengvos akytojo betono plokštės. Geros šiluminės savybės pagerina sienų šilumos izoliacines savybes. Be to, jie puikiai tinka ir kaip papildoma garų izoliacija. Tai vyksta dėka didelio garų pralaidumo. Vandens garai, kurie yra ore, patenka į MULTIPOR sluoksnį. Kuomet lauke vyrauja karščiai, tai sukauptas kondensatas išgaruoja vėl į patalpos vidų.

YTONG sąramos – elementai laikantys apkrovą, kuri skirta langų ir durų angų perdengimui sienose. Gamyklinės YN sijos yra pagamintos iš armuoto akyto betono. Joms nereikia papildomų apšiltinimo medžiagų. Tokio sijos gali būti pagamintos statybos aikštelėje.
Prireikus visuomet galima įsigyti specialių YTONG klijų, kurie skirti žiemos arba vasaros darbams. Taip pat randamas platus įrankių pasirinkimas: rankinis pjūklas skirtas blokelių pjovimui, mentelės, šlifavimo lenta, kampainis, guminis plaktukas, drožimo lenta. Ši kompanija pagalvojo ne tik apie medžiagas, bet ir apie kitus reikalingus įrankius darbams atlikti. Tai džiugina daugelį pirkėjų.

Parašykite komentarą