Mūrijimo įrankiai

YTONG mūrijimo įrankiai
YTONG akytas betonas prieš daugiau kaip devynis dešimtmečius buvo sukurtas Švedijoje. Tokios savybės kaip natūralumas, šiltumas ir lengvumas pelnė klientų palankumą. Tai lengvai apdorojama medžiaga, kuri skirta tiek gyvenamųjų namų, tiek ir pramoninių pastatų statyboms. Iš akyto betono blokeliai mūrijami greitai. Tam naudojami YTONG mūrijimo įrankiai, kurie pagreitina visus darbus.

Statybose naudojamos įvairios statybinės medžiagos. Tam, kad jos būtų tinkamai panaudotos reikia naudoti ir tinkamus įrankius. Dirbant su YTONG akyto betono blokeliais yra rekomenduojami tokie įrankiai: mentelė, šlifavimo ir džiovinimo lentos, kampainis, rankinis pjūklas ir rėžiklis. Kiekvienas iš šių įrankių turi savo paskirtį.

YTONG mentelės yra įvairių dydžių. Nuo to priklauso ir kam jos bus skirtos naudoti. Galime rinktis iš šių mentelių dydžių: 48 cm, 40 cm, 36,5 cm, 30 cm, 24 cm, 20 cm, 11,5 cm, 10 cm, 7,5 cm, 5 cm. Nurodytas dydis centimetrais atitinka YTONG blokelių dydį, kuriam tinkama mentelė, pavyzdžiui, mentelė 48 cm yra skirta tepti klijus, YTONG blokeliams, kurių dydis yra 48 cm.
Šlifavimo lenta yra skirta nedideliems nelygumams šlifuoti, didelių nelygumų ji nepašalins. Tai yra tinkamas įrankis PP3/0,5 arba PP2/0,4 akyto betono blokeliams, kuriems yra reikalingas mūro nelygumų išlyginimas.

Drožimo lenta – skirta nedideliems nelygumams šlifuoti. Ji tinkama bus PP3/0,5, PP4/0,6 ir PP5/0,7 rūšies akyto betono blokeliams. Ši drožimo lenta yra skirta mūro nelygumams lyginti.
Kampainis yra skirtas tikslių kampų apdorojimui.

Rankinis pjūklas kietmetalio dantimis yra reikalingas akyto betono blokelių pjovimo darbams atlikti. Rėžiklis naudojamas elektros instaliacijos įdubų išpjovimui. Tai sienų ir akyto betono blokelių įdubų pjovimo rankiniu būdu darbams atlikti skirtas įrankis.

YTONG mūrijimo įrankiai ir kiti priedai yra reikalingi tam, kad darbai vyktų greičiau ir efektyviau. Įsigijus juos nereikės ieškoti kitų įrankių, kurie turėtų tikti atlikti šiuos darbus. Verta paminėti ir tai, kad YTONG siūlomos įvairios medžiagos, kurios tiks statyboms pradėti nuo rūsio ir užbaigti iki stogo. Taigi, visi įsigyti įrankiai pravers viso statybų proceso darbo metu. Tai gera investicija.

Iš natūralių medžiagų pagaminti YTONG blokeliai skirti tiems, kurie vertina kokybiškas medžiagas skirtas statyboms. Tai nekenksminga medžiaga, kuri atitinka aukštai keliamus saugumo reikalavimus. Daugybė privalumų lėmė ir vis didėjančius pardavimus. Statybų sektoriuje YTONG naudojami ne vieną dešimtmetį, todėl apie jų patikimumą kalbama pagrįstai.

Informacijos apie kitus YTONG produktus rasite ENERGO blokeliai.