MULTIPOR blokeliai

YTONG MULTIPOR blokeliai
YTONG – ilgametės tradicijos ir patirtis, kuri vertinama daugelio šalių statybų sektoriuose. Akyto betono blokeliai ir plokštės yra pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl vertinami daugelyje šalių. Tai patikima statybinė medžiaga. Įvairios paskirties pastatams naudojami YTONG MULTIPOR blokeliai, kurie užtikrina aukštą kokybę.

Statybų sektoriuje visuomet ieškomos medžiagos, kurios turi geriausias savybes. Tokie yra MULTIPOR. Tai iš ypatingai lengvos akyto betono rūšies pagaminta mineralinė plokštė. Ji pakankamai masyvi, tačiau pasižymi itin geromis šiluminėmis savybėmis. Šilumos laidumo koeficientas – λ = 0,045 W/mK. Statybų metu naudojami MUTLIPOR pagerins sienų šilumines bei izoliacines savybes. Kalbant apie izoliaciją verta paminėti svarbų faktą. Jeigu naudojama MULTIPOR medžiaga, tai nebereikia papildomai dėti garų izoliacinių medžiagų. Didelis garų pralaidumas ir tinkamai absorbuojami garai užtikrina tai, kad nereikia naudoti papildomų medžiagų. Po statybų pirmaisiais mėnesiais iš patalpos vidaus esantys vandens garai pateks į MULTIPOR sluoksnį ir jame kondensuosis. Šiltuoju metų laiku taip sukauptas kondensatas išgaruos į pastato vidų.

Neverta nerimauti dėl kondensato kaupimo. Pagal atliktus skaičiavimus MULTIPOR blokelių kondensato kaupimas ir jo atidavimas nesukels ilgalaikių padarinių, tokių kaip vandens kaupimasis sienų viduje. Taip pat nesumažės šiluminės savybės bei nepadidės tikimybė išplisti mikroorganizmams, kurie gali pakenkti pastatui.

YTONG MULTIPOR blokeliai yra 600 mm ilgio ir 390 mm pločio. Storį galima rinktis pagal tai, ko reikia. Siūlomi šie blokelių storiai: 50 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm. Iš techninių savybių verta paminėti tūrio tankį, kuris yra apie 115 kg/m3. Tai atspari ugniai medžiaga, kurios klasė yra A1 t.y. nedegi. Santykinio pasipriešinimo vandens garams koeficientas – μ=3, o atsparumas gniuždymui – ≥ 350 kPa.

Ne mažiau svarbus ir tinkamas mikroklimato užtikrinimas. Milijonai porų esančių YTONG medžiagose užtikrins, kad būtų palaikoma nuolatinė aktyvi oro apykaita sienose. Dėl šios savybės pastatų viduje visuomet bus švelnus mikroklimatas. Taip pat prie teigiamų savybių priskiriama ir gera akustinė izoliacija, kuri atitinka keliamus reikalavimus.

YTONG gaminiai daugelį metų pirmauja statybų sektoriuje. Įsigijus jų medžiagas, kurios skirtos gyvenamųjų ar pramoninės paskirties pastatų statyboms, bus pasiekti geri rezultatai. Tokie statiniai bus ilgaamžiai, šilti ir saugūs tiek aplinkai, tiek ir žmogui ne tik dėl natūralių medžiagų naudojimo jų gamybai, bet ir dėl mažo radiacinio spinduliavimo, nes radioaktyvumas mažesnis, nei leidžiamos normos.

Daugiau apie kitus gaminius informacijos rasite YTONG mūrijimo įrankiai.