Trinkelės iš klinkerio

Trinkelės iš klinkerio

WIENERBERGER trinkelės
WIENERBERGER – garsus austrų koncernas, kuris gamina kokybiškas trinkelės. Šis vardas puikiai žinomas daugeliui, kuriems teko ieškoti statybinių medžiagų. Tai kokybė, ilgaamžiškumas ir patikimumas. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi WIENERBERGER trinkelės.
Jos gaminamos iš klinkerio. Tai natūrali ir ilgaamžė medžiaga, kuri naudojama daugelį amžių. Puikiai suderintas estetinis grožis ir tvirtumas. Klinkerio gaminiams būdingas itin didelis atsparumas apkrovoms, trinčiai, neigiamam atmosferos poveikiui ir patvarumas. Tokios trinkelės gaminamos iš molio, kuris degamas labai aukštoje temperatūroje. Pagal gamybos technologiją turi būti pasiekiama beveik 1100 laipsnių karščio temperatūra. Tokio proceso metu pasiekiama didelio išsilydimo stadija, kurios metu gaunama itin tvirta medžiaga, kuri vadinama klinkeriu.

WIENERBERGER grindinio trinkelės pasižymi dideliu atsparumu įvairiems krituliams ir didelėms mechaninėms apkrovoms. Turint tokį grindinį galima daugeliui metų pamiršti apie jų spalvos ar būklės pakitimus. Jos net yra atsparios druskoms, alyvoms, rūgštims ir panašioms medžiagoms. Be to, jos labai saugios, nes gaminant išgaunamas šiurkštus paviršius, todėl esant šlapiai grindinio dangai sumažėja rizika paslysti.

Visos WIENERBERGER trinkelės yra gaminamos ir degamos tik iš vietos žemės. Tai natūrali medžiaga, kuri puikiai atrodys ir nepakenks jūsų namų aplinkai. Daugelis baiminasi, kad tam tikros medžiagos gali su krituliais patekti į dirvožemį. To nebus, jeigu bus pasirinktos ekologiškos medžiagos skirtos grindinio gamybai.

Daugeliui svarbus ir estetinis aplinkos grožis, todėl didelė reikšmė skiriama tinkamam grindinio pasirinkimui bei priderinimui prie esamos aplinkos. WIENERBERGER Penter trinkelės pasižymi didele spalvų įvairove. Gamybos metu išgaunamos nuo šviesiausių iki tamsiausių spalvų, pavyzdžiui, šviesiai geltona arba juoda. Gaminant natūralaus raudonumo trinkeles viskas priklauso nuo geležies kiekio. Galima išgauti spalvas nuo rausvai raudonos iki tamsiai rudos. Norint gelsvo atspalvio, kuris yra itin šviesus pasirenkamas toks molis, kurio sudėtyje yra tinkamas kiekis kalcio junginių. Tai daroma pritaikius tinkamą kaitinimo temperatūrą bei laiką ir sumaišius atitinkamą molio rūšį. Taigi, net ir klinkerio spalvos išgaunamos visiškai natūraliu būdu. WIENERBERGER grindinio trinkelių yra dvidešimt trys skirtingi atspalviai.

Gamintojas siūlo didelį įvairių matmenų pasirinkimą. Tai palengvina daugelį sprendimų, kuomet norima sudėlioti tam tikras formas ar raštus. Jos tinkamos takeliams, šaligatviams, važiuojamosiose kelio dalyse, aikštėse ir aikštelėse, laipteliams ir terasoms. Klinkerinės trinkelės atrodo estetiškai ir yra itin patikimos grindiniui formuoti, nes dera su beveik visomis galimomis statybinėmis medžiagomis, kurios naudojamos šiuolaikinėse statybose.

Informacijos apie kitus WIENERBERGER gaminius rasite Blokai.