Susipažinkite su WIENERBERGER

Susipažinkite su WIENERBERGER

WIENERBERGER
WIENERBERGER – vienas iš stambiausių plytų gamintojų pasaulyje. Tai austrų koncernas, kuris savo veiklą pradėjo nuo 1819 metų. Jis pasaulyje užima pirmą vietą keraminių blokų gamyboje. Pagal keraminių blokų ir keraminių čerpių gamybos mastus WIENERBERGER pirmauja Europoje. Verta paminėti ir tai, kad šis austrų koncernas JAV užima antrą vietą pagal keraminių plytų gamybą. Per visus darbo metus jie jau spėjo užsitarnauti pirkėjų pasitikėjimą. Lietuvoje WIENERBERGER gamina keramines čerpes, keramines apdailos plytas, tuščiavidurius blokus ir grindinio trinkeles.

Penter Klinker – klinkerinės trinkelės skirtos grindiniui. Iš šios medžiagos gaminami gaminiai pasižymi dideliu atsparumu. Tuo pat metu jos atrodo estetiškai ir harmoningai įsilieja į aplinką. Pagrindinės klinkerinių trinkelių savybės: neblunkanti spalva, ypatingas tvirtumas, atsparumas atmosferos poveikiui, neslidus paviršius ir ekologiškumas. Paskutinė savybė labai vertinama šiuolaikinio pirkėjo, nes vis dažniau rūpinamasi aplinkos saugojimu. Penter Klinker trinkelių gamybos metu nenaudojamos jokios kenksmingos medžiagos.

Terca keraminės apdailos plytos ypatingai vertinamos mūsų klimato zonoje. Juk statybinės medžiagos turi atlaikyti žiemos šalčius ir vasaros karščius. Neverta pamiršti ir kritulių pasikeitimų per visus metus. Šiuo atveju plytos yra tinkamiausias pasirinkimas. Jos nedegios ir puikiai apsaugo nuo kritulių. Taip pat pasižymi ilgaamžiškumu. Terca keraminės apdailos plytos leidžia rinktis iš gausios spalvų paletės, todėl net ir išrankiausi klientai ras tinkamas. Be to, fasadas iš jų bus ilgaamžis, nedegus ir nesupus, o ir ekologiškumas žavi daugelį pirkėjų.

Koramic keraminės čerpės – dar vienas puikus WIENERBERGER gaminys. Kiekvienas pirkėjas nori, kad stogo danga tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Be to, ji turi būti atspari aplinkos poveikiui bei ugniai. Ne mažiau svarbi stogo išvaizda. Padengus jį keraminėmis čerpėmis bus užtikrintas gražus estetinis vaizdas. Be to, tokios čerpės tinkamos tiek naujų, tiek ir senų pastatų stogo uždengimui.

Porotherm keraminiai blokeliai tinkantys sienoms ir pertvaroms yra ilgaamžiški ir patikimi. Tai puiki statybinė medžiaga, kuri užtikrina tinkamą mikroklimatą pastato viduje. Jie nebijo temperatūrinių svyravimų, kurie būdingi mūsų šalies klimatui. Viena iš išskirtinių Porotherm keraminių blokelių savybių – kiaurymės. Jų dėka ši medžiaga lengva, pagerėja jų šiluminės savybės ir sumažinama sienų apkrova.

Pirkėjai rinkdamiesi statybines medžiagas visuomet ieško kokybės. Tuomet, kai reikalingos plytos, čerpės, blokai ar trinkelės, visuomet galima rinktis patikimą gamintoją. Tai WIENERBERGER koncernas. Austrų kokybė puikiai įvertinta daugelyje pasaulio šalių, todėl renkantis šiuos gaminius neteks nusivilti.

Parašykite komentarą