Apdailos plytos

Apdailos plytos

WIENERBERGER plytos
Austrų koncerno WIENERBERGER plytos yra aukšto standarto gaminiai. Jos itin tinkamos mūsų klimato zonai. Tai ideali statybinė medžiaga, kuri patikimai saugo nuo drėgmės ir vėjo. Fasadui iš šių plytų nereikia jokios papildomos priežiūros ir jos puikiai atrodys net ir po daugelio metų.
WIENERBERGER apdailos plytos turi didelį spalvų pasirinkimą. Galima rasti nuo tamsiai rudų iki šviesiai raudonų ar net baltų. Pavyzdžiui, išgaunant raudoną spalvą dedami geležies junginiai. Kartu su moliu išgaunama graži spalva, o norint išgauti rudą atspalvį naudojamos specialios priemaišos. Verta paminėti išskirtinį šių gaminių bruožą. Tai vienodų spalvų nebuvimas. Neįmanoma rasti visiškai vienodų spalvų plytų, kurias gamina WIENERBERGER. Tai suteikia daug galimybių kurti išskirtinius pastatų fasadus, kurie atrodo ne tik solidžiai ir prabangiai, bet ir natūraliai ar žaismingai. Šios plytos puikiai dera su mediena, metalu ir tinku. Jos lengvai pritaikomos langams, stulpeliams, kolonoms, arkoms ir kitoms formoms apipavidalinti.

Ne paslaptis, kad dabar visi vertina natūralumą ir ekologiškumą. Vis daugiau žmonių pradeda rūpintis aplinkos tausojimu ir stengiasi rinktis ne tik kokybiškas, bet ir nežalingas medžiagas statant pastatus. Prie to prisideda ir gamintojai, kurie rinkai siūlo išskirtinius gaminius pasižyminčius įvairiomis geromis savybėmis. WIENERBERGER plytos yra gaminamos tik iš natūralių medžiagų. Tam naudojamos aukštos kokybės molis, kuris iš pradžių yra džiovinamas, o po to išdegamas. Pastatai, kuriems naudojamos tokios plytos yra nedegūs ir nepūna. Plytoms nekenkia jokie parazitai, kurie gali pridaryti daug žalos kitokioms medžiagoms ir taip sugadinti fasadą.

Puikios termoizoliacinės savybės – dieną WIENERBERGER apdailos plytos kaupia saulės šilumos energiją, o vakare perduoda į patalpų vidų. Žiemą tokie namai šiltesni, o vasarą galima mėgautis malonia vėsa. Taip pat verta paminėti ir kitą savybę. Plytos apsaugo pastatus nuo drėgmės patekimo į vidų ir įsiskverbimo į fasadą. Tai ilgalaikė termoizoliacija, nes iš išorės pastatas yra maksimaliai apsaugotas, o iš vidaus drėgmė gali išgaruoti ir ji neužsilaiko viduje. Dėka medžiagos poringumo ir skylių, kurios suformuojamos gaminant plytas šilumos prarandama kur kas mažiau, nei naudojant kitas medžiagas fasadui.

Gamintojas gamina įvairias plytas, kurios skirstomos pagal tam tikras kategorijas. Galima rasti rankinio formavimo, lygaus ir struktūrinio paviršiaus gaminius. Jos gali būti šių matmenų: 250x85x65 mm, WF50 215x102x50 mm, 250x120x65 mm, NF 240x115x71 mm, WFD65 215x102x65 mm, 430x110x40 mm.

Daugiau informacijos ir apie kitus produktus klinkerinės trinkelės.