Užuolaidėlės ir žaliuzės

VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės
VELUX – daugelyje šalių atpažįstamas ženklas. Tai didžiausio pasaulyje stogo gaminių ir jų priedų gamintojas. Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas – savybės, dėka kurių daugelis šiuos gaminius vertina aukščiausiais įvertinimais. Vieni iš gaminių yra VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės.
Energiją taupančios VELUX užuolaidėlės – lankstus šviesos srauto reguliavimas ir veiksminga izoliacija. Jos pagamintos iš dvigubai klostuoto tamsinančio audinio su koryto aliuminio struktūra. Šie gaminiai pasižymi tokiomis savybėmis: užtemdymu, iki 34 % pagerinta izoliacija, lanksčiu fiksavimu be pozicijų, dailiu dizainu, greitu montavimu. Energiją taupančios VELUX užuolaidėlės tinkamos darbo kambariui, miegamajam, vaikų kambariui.

VELUX tamsinančios užuolaidėlės skirtos šviesai nepralaidžiai apsaugai. Jos 100 procentų užtemdo patalpą ir idealiai tinka miegamajam bei vaikų kambariui. Šios užuolaidėlės pasižymi fiksavimu be pozicijų, dailiu dizainu, 24 skirtingų spalvų ir modelių pasirinkimu, atspindinčia danga, kuri pagerina izoliaciją ir greitu montavimu. Taip pat vaikų kambariui skirti 12 modelių iš Disney&VELUX Dream Collection dizaino užuolaidėlių.

VELUX dvigubos tamsinančios užuolaidėlės yra gražus tamsinančių ir klostuotų užuolaidėlių derinys. Bet kuriuo paros metu galima patalpas užtemdyti iki 100 %. Dėl to jos itin tinkamos miegamiesiems ir vaikų kambariams. Taip pat gali būti naudojamos darbo kambariuose. VELUX dvigubos tamsinančios užuolaidėlės pasižymi šiomis puikiomis savybėmis: švelniai išsklaidoma į patalpas patenkančia šviesa, fiksavimu be pozicijos, dailiu dizainu, atspindinčia danga, kuri pagerins izoliaciją bei lengvu ir greitu montavimu.

VELUX klostuotos užuolaidėlės užlies patalpas malonia šviesa. Bet kada galėsite jas patraukti į bet kurią lango vietą ir stebėti aplinką. Jos tinkamos svetainėms, darbo ir vonios kambariams. VELUX klostuotos užuolaidėlės turi šias savybes: elegantiškas ir puošnus apšvietimas, lankstus fiksavimas be pozicijų, patentuotas dizainas, 20 skirtingų spalvų ir modelių, lengvas montavimas bei dailūs ir stilingi šoniniai rėmeliai kartu su viršuje esančiu gaubtu.

VELUX pakeliamos žaliuzės puikiai tinka vonios kambariui ir virtuvei, nes yra atsparios drėgmei. Jos turi daug teigiamų savybių. Tokias žaliuzes paprasta valdyti, montuoti ir prižiūrėti. Nors jos užtikrina privatumą, tačiau esant patalpoje galima netrukdomai stebėti aplinką. Dar viena puiki savybė unikalus dizainas.

VELUX išorinės žaliuzės tinka bet kokiam klimatui ir metų laikui. Jos apsaugos patalpas nuo karščio vasaros metu, o žiemą išlaikys šilumą. Šios žaliuzės pasižymi tokiomis savybėmis kaip iki 95 % sumažinta saulės šiluma, pagerinta šalčio izoliacija iki 21 %, apsauga nuo įsilaužimų. Išorinės žaliuzės tinkamos miegamajam ir vaikų kambariui.

Apie kitus gaminius skaitykite Šviesos tunelis.