Šviesos tunelis ir langai plokštiems stogams

Šviesos tunelis ir langai plokštiems stogams
VELUX yra didžiausias stogo gaminių ir jiems skirtų priedų gamintojas pasaulyje. Šios įmonės ženklas garantuoja aukščiausią kokybę, todėl rinkdamiesi juos būsite tikri, kad gavote geriausią. VELUX gamina įvairius gaminius. Tarp jų labai populiarūs VELUX šviesos tunelis ir langai plokštiems stogams.

VELUX šviesos tunelis skirtas tamsioms ar belangėms patalpoms. Jis tęsiasi nuo stogo iki pat lubų. Tokiu būdu net ir tamsiausias kambarys vėl taps maloniai šviesus. Galima rinktis du tipus: nelankstų šviesos tunelį ir lankstų šviesos tunelį. Pastarasis yra modernus pasirinkimas tinkamas apšviesti palėpes. Jis eina po stogo konstrukcija ir yra jungiamas su lubomis. Tarp šių dviejų taškų atstumas gali būti ne didesnis, nei 2 metrai. Priklausomai nuo stogo galima rinktis tinkamą rėmą ir priedus. Pavyzdžiui, nuožulniam stogui tiks juodo poliuretano rėmas kartu su bešvine apatine tarpine, o plokščiam stogui tinkamas bus pilkas aliuminio rėmas su tarpine skirta plokščiam stogui. VELUX lankstaus šviesos tunelio savybės išsiskiria tuo, kad jį paprasta surinkti. 2 metrų ilgio ir 35 centimetrų skersmens tunelis tam itin tinkamas. Verta paminėti ir tai, kad sklaidytuvo komplektas yra gaminamas kartu su matinio akrilo stiklu. Taip pat su standartiniu lubų apdailos žiedu. Šis šviesos tunelis turi įmontuotą poliuretano rėmą plokštiems stogams su 4 mm storio grūdintu stiklu bei apsaugine išorės danga. Galima rinktis TWF, kuris skirtas banguotai stogo dangai ir TLF, kuris tinkamas lygiai stogo dangai.

VELUX nelankstus šviesos tunelis tiks koridoriams, vonios kambariams ir panašioms patalpoms. Nuožulniam stogui gaminamas juodo poliuretano rėmas kartu su bešvine apatine tarpine. Turint plokščią stogą reikia rinktis pilką aliuminio rėmą su tarpine skirta tokiam stogui. Ši sistema sudaryta iš vieno teleskopinio tunelio, kurio dydis 2×620 mm ir dviejų alkūninių sujungimų. Svarbu ir tai, kad užtikrinama 98 % atspindžio lygis. Nelankstus tunelis greitai surenkamas. TWR tunelis tiks banguotai stogo dangai, o TLR – lygiai.

VELUX langai plokštiems stogams pakeičia patalpas užliedamas šviesa ir gaiviu oru. Galima rinktis varstomą arba nevarstomą stoglangį. Šie langai taupo energiją ir pasižymi patraukliu dizainu. Neverta nerimauti dėl lietaus keliamo triukšmo, nes jie turi specialią technologiją, kuri padeda to išvengti. Be to, pradėjus lyti toks langas automatiškai užsidarys. Tai daroma dėka įmontuoto lietaus jutiklio. Ne mažiau svarbi paprasta jo priežiūra bei įvairių priedų pasirinkimas.

Apie kitus gaminius daugiau stogo langai GGU.