Susipažinkite su VELUX

Susipažinkite su VELUX

VELUX
Tarptautinė VELUX kompanija puikiai žinoma pasaulyje. Jos veikla susijusi su šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcija. Tai vienas iš stipriausių prekių ženklų tarp statybinių medžiagų gamintojų. Vienuolikoje pasaulio šalių yra įkurtos gamyklos, o gaminiai parduodami keturiasdešimtyje šalių. Daugiau kaip dešimtmetį ir mūsų šalyje galime rasti parduodamus VELUX gaminius. Tai patikima kompanija, kurios istorija prasidėjo Danijoje 1941, kuomet V. K. Rasmussenas išrado stogo langą. Dabar šios įmonės ženklas matomas ant stogo langų, užuolaidėlių ir žaliuzių gaminių.

VELUX stogo langai gaminami daugiau kaip šešis dešimtmečius. Per šį ilgą laikotarpį gamintojai ištobulino gamybos procesus ir atsirinko tinkamas medžiagas, kurios leidžia pagaminti aukštos kokybės gaminius. Su šiais langais kiekvienas mėgausis idealiai sklindančia šviesa, gaiviu oru ir aiškiu vaizdo deriniu. Išskirtinis VELUX privalumas – pirmavimas automatizavimo srityje. Tai reiškia, kad bet kuris šios kompanijos gaminys gali būti valdomas vos vieno mygtuko paspaudimu. Maksimalus komfortas pasiekiamas valdymo pultu. Juo galima reguliuoti patalpos apšvietimą ir klimatą.

VELUX GGU – drėgmei atsparus stogo langas su poliuretano danga padeda vėdinti patalpas, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, virtuvė ar vonios kambarys. Sistema užtikrina ir tai, kad net per uždarytą langą veikia vėdinimas, tačiau į patalpos vidų nepatenka dulkės ir vabzdžiai.
Plokščio stogo langai suteiks patalpai išskirtinumo bei praleis gerokai daugiau dienos šviesos, nei paprasti langai. Galima rinktis iš varstomų ar nevarstomų sistemų. Vienas iš didžiausių privalumų – sumažės lietaus keliamas triukšmas. Be to, jame yra integruotas lietaus jutiklis, todėl neteks nerimauti, kad pradėjus lyti nespėsite uždaryto lango.

Šviesos tunelis – išskirtinis VELUX kompanijos gaminys. Patalpoje, kurioje nėra langų galima sumontuoti šią sistemą, kuri prasideda nuo stogo ir tęsiasi iki pat lubų. Žiemą šviesos tunelyje neišsisklaidys šiluma, o vasarą per karščius ji nesikaups.

VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės yra įvairių rūšių. Galima rinktis energiją taupančias, tamsinančias, dvigubo tamsinimo ar klostuotas užuolaidėles. Taip pat siūlomos vidinės ir išorinės žaliuzės, ritininės užuolaidos bei markizės. Spalvų ir audinių asortimentas tikrai gausus. Prireikus apsaugos nuo vabzdžių VELUX savo klientams pasiūlys ir tinklelius nuo jų.

Kompanija VELUX gamybos proceso metu naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas. Pasitelkiant naujausias šiuolaikines technologijas galima užtikrinti tokių gaminių patikimumą. Lyderiaujanti kompanija statybos medžiagų rinkoje užima aukštą poziciją ir iš jos nesitrauks dar ne vienerius metus.

Parašykite komentarą