Stogo langai GGU

VELUX stogo langai GGU
VELUX įmonė ne vieną dešimtmetį gamina kokybiškus stogo langus. Naudojama išskirtinė technologija leidžia sukurti aukščiausios kokybės gaminius, kurie užtikrina tai, kad kiekvienas juo įsigijęs gali mėgautis ne tik idealiu šviesos sklidimu į patalpos vidų, bet ir gaiviu oru bei aiškiu vaizdu per langą.

Pirmauja VELUX ir automatizuojant įvairius sprendimus gaminant stogo langus. Tai palengvina kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Ypatinga savybė – visi šios įmonės langai ir jų priedai gali būti valdomi vos vieno mygtuko paspaudimu. Tai labai patogu ir paprasta. Tokios galimybės leidžia mėgautis komfortišku gyvenimu ir neturėti jokių rūpesčių. Visi VELUX gaminiai turi garantiją.
Vienas iš geriausių gaminių – VELUX stogo langai GGU. Jie ypatingi tuo, kad pasižymi drėgmės atsparumu. Šios serijos langai padengti vandeniui atsparia poliuretano danga, kurios dėka galima vėdinti patalpas, kuriose kaupiasi drėgmė, pavyzdžiui, vonios kambarys, virtuvė ar dušas. Verta dėmesio ir estetinė išvaizda. GGU langai skirti stogui turi klasikinius lango vyrius vidurinėje dalyje. Langai baltos spalvos poliuretano dangos. Varčios rėmas pagamintas iš vientiso liejinio, todėl išvengiamos jungimo žymės, kurios būdingos plastikiniams langams. Taip pat yra tvirta klijuota medienos šerdis. Tai padeda apsaugoti ją nuo besikaupiančios drėgmės. Tokia išvaizda leidžia GGU langus priderinti prie įvairų interjero stilių. Be to, jų priežiūra nereikalauja didelių pastangų.

VELUX GGU stogo langai yra labai patogūs. Prie to prisidėjo sprendimas lango viršuje įmontuoti patogią rankeną. Tai labai patogu norint po langais statyti įvairius baldus, tačiau dėl rankenos buvimo žemai tenka dažnai atsisakyti šios minties. Su VELUX to neprireiks. Jūsų baldai gali stovėti tiesiai po jais, tad mėgautis sklindančia šviesa galėsite sėdėdami ar gulėdami ant baldų. Pati varčia gali suktis 180 laipsnių kampu. Šio tipo langus bus lengva ir saugu ne tik atidaryti, bet ir valyti. Valymas tampa paprastesnis ir dėl vandeniui atsparios dangos t.y. poliuretano.

Daugeliui nepatinka, kai į jų namus įskrenda vabzdžiai ar patenka dulkės. Tai sukelia nepatogumų. Dabar nereikia galvoti apie papildomus tinklelius ar laikyti langus uždarus. Nereiks net ir palikti mikro ventiliacijos. Dėka specialios VELUX technologijos vėdinimo sistema užtikrina tai, kad per šiuos langus nepateks nepageidaujami vamzdžiai ar dulkės. Be to, norėdami įsigyti papildomų priedų, maloniai nustebsite plačiu užuolaidėlių, tvirtinimo priedų ir žaliuzių pasirinkimu. Viskas suderinama su VELUX stogo langais.

Daugiau informacijos apie kitus gaminius užuolaidėlės ir žaliuzės.