Ventiliacijos sistema

Ventiliacijos sistema

Schiedel ventiliacija
Ventiliacija labai svarbi bet kuriam pastatui. Ne tik jos nebuvimas, bet ir netinkamas buvimas gali pridaryti žalos. Tinkama oro apykaita labai svarbi visiems, todėl ieškomi įvairūs būdai tinkamai įsirengti kokybišką ventiliacijos sistemą. Šiuo metu galime rasti įvairių gamintojų pasiūlymus. Vienas iš geriausių – Schiedel ventiliacija. Tai moderniausia ir didžiausia kaminų sistemų gamintoja visoje Europoje. Pirmaujančias pozicijas įmonė užima ne vienerius metus. Savo produkcijai suteikia garantijas net 30 metų. Įvairūs gaminiai leidžia išspręsti net ir sunkiausius techninius kaminų ir ventiliacijos problemas. SCHIEDEL – patikima kompanija, kurios gaminiai užsitarnavo gerą vardą daugelyje šalių.

Ypatingo dėmesio yra verta Schiedel ventiliacijos sistema. Tinkamai įrengta ji gali suteikti tiek daug naudos. Nuo drėgmės apsaugoti pastatai tampa tinkami komfortiškai gyventi, juk geras mikroklimatas labai svarbus žmonių sveiktai. Apsauga nuo drėgmės taip pat padeda prailginti pastatų ilgaamžiškumą, išvengti pelėsio bei apsaugoti vidinę pastato patalpų apdailą.
Schiedel ventiliacija verta dėmesio dėl kelių priežasčių. Pati svarbiausia – paprastas montavimas. Visi žinome, kad kuo paprastesnis įvairių darbų atlikimas tuo greičiau darbai baigiami atlikti. Taip pat, jeigu yra samdomi darbininkai, tai greitai ir paprastai atliekami darbai dažniausiai kainuoja pigiau, nei tie, kurie reikalauja daugiau laiko bei įgūdžių. Paprastas montavimas susijęs su specialiais oro tiekimo elementais esančiais išorinėse sienose bei šalinimo elementai esantys ventiliaciniuose blokeliuose. Kita svarbi priežastis, kodėl verta montuoti Schiedel ventiliacijos sistemą – ekonomiškumas. Tai svarbu daugeliui, kurie skaičiuoja savo išlaidas namų ūkiui. Ši sistema nepriklauso nuo elektros energijos tiekimo. Tokie ventiliacijos elementai yra maitinami baterijų. Be to, tai aktualu tiems, kurių namuose dažnai dingsta elektros tiekimas. Po ekonomiškumo verta pakalbėti ir apie efektyvumą. Šio tipo ventiliacijos sistema turi įrengtus jutiklius. Jie reaguoja į žmonių judėjimą patalpose bei į drėgmės lygį esantį patalpų viduje. Daugelis vertina ir tylų šios sistemos veikimą, nes nekeliamas triukšmas.

Pagrindiniai Schiedel ventiliacijos sistemos elementai: Schiedel ventiliacijos blokelis, keturių skirtingų tipų automatiškai reguliuojamas oro ištraukimo ir oro tiekimo elementai. 4 skirtingų tipų automatiškai reguliuojamas oro ištraukimo elementas skirtas tokioms patalpoms kaip tualetas, virtuvė, vonia. Pagrindinis yra Schiedel ventiliacijos blokelis. Tai lengvo betono blokelis. Jo sienos storis siekia 4 cm, o aukštis, jeigu rinksitės standartinį, 33 cm. Vidiniai ventiliacijos kanalo išmatavimai yra 12×17 cm. Pirkėjai gali rinktis vieno, dviejų, trijų ar keturių kanalų blokelius.

Apie kitus gaminius galite pasidomėti nerūdijančio plieno kaminai.