Nerūdijančio plieno kaminai

Schiedel nerūdijančio plieno kaminai
Garsi SCHIEDEL įmonė yra didžiausia kaminų sistemų gamintoja Europos šalyse. Aukščiausia kokybė, saugumas ir modernūs techniniai sprendimo būdai atveria naujas galimybes. Schiedel nerūdijančio plieno kaminai yra vienas iš geriausių pasirinkimų norintiems kokybės ir ilgaamžiškumo.

Schiedel ICS – aukščiausių reikalavimų Schiedel nerūdijančio plieno kaminų sistema, kuri labai populiari pirkėjų tarpe. Dvisieniai dūmtraukiai galimi nuo 80 mm iki 1000 mm (vidinis diametras). Vidinė dalis gaminama iš 0,5 mm, o išorinė iš 0,6 mm nerūdijančiojo plieno medžiagos. ICS kaminų sistema tinkama tiek namo išorinėje, tiek ir vidinėje pusėje. Tokie dūmtraukiai tinkami nedidelio galingumo katilinėms, kurios tinkamos kūrenti įvairias kuro rūšis. Taip pat ICS nerūdijančio plieno kaminų sistema bus lengvai pritaikyta ir galingiems dyzeliniams generatoriams. Tai lengvos konstrukcijos gaminys, kuris užtikrina 200 arba iki 5000 Pa darbinį slėgį. Tam reikia naudoti papildomas tarpines. Schiedel ICS sistema tiks naudoti iki 600 °C.
Schiedel Prima Plus nerūdijančio plieno įdėklai atitinka aukščiausius reikalavimus. Jie skirti visų rūšių kurui, todėl tiks tiek kietam, tiek skystam kurui, tiek ir dujoms. Įdėklai gaminami 80–700 mm skersmens (vidinio). Vidinė dalis iš nerūdijančio plieno, kurio storis yra 0,6 mm. Schiedel Prima Plus nerūdijančio plieno kaminų sistema tiks ne tik naujiems pastatams, bet ir norint atnaujinti senus. Taip pat tai puikus sprendimas norint įrengti dūmtraukius nedegiose šachtose. Jie tinkami temperatūrai iki 600 °C. Prireikus galima Prima Plus sistemą komplektuoti kartu su tarpine ir taip dūmtraukyje padidinti išmetamųjų dujų slėgį iki 200 Pa. Tuomet temperatūra gali būti iki 160 °C. Verta paminėti ir tai, kad Prima Plus nerūdijančio plieno sistema nereikalauja kniedyti jungtis, nes elementai tarpusavyje gali būti jungiami specialiomis apkabomis.

Schiedel pirties kaminas yra skirtas pirties įrengimui. Tai saugus ir kokybiškas gaminys, kurį gamina gerai žinoma įmonė. Pirties kaminas lengvai montuojamas ir turi CE ženklinimą. Šis kaminas yra skirtas pirties krosnelėms, kurios turi 115–120 mm prijungimo antvamzdį. Tokio dūmtraukio vidinis skersmuo – 120 mm, išorinis – 230 mm. Vidinė vamzdžio dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno, kurio storis siekia 0,6 mm. Taip pat naudojama keraminio pluošto neyranti izoliacija. Išorėje matomas apvalkalas taip pat yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šiluminė varža siekia ≥ 0,56 m²K/W. Tokia sistema tinkama deginti kietą kurą. Jie yra tinkami temperatūrai iki 600 °C.

Informacijos apie kitus gaminius rasite SCHIEDEL moduliniai kaminai.