Moduliniai kaminai

Moduliniai kaminai

Schiedel moduliniai kaminai
Tinkama stogo danga ir kamino sistema užtikrina saugumą. Šiuo metu populiariausi yra SCHIEDEL moduliniai kaminai. Tai modernūs ir kokybiški gaminiai. Įmonė garantuoja aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą. Su jų gaminiais galima išspręsti net ir sunkiausias technines kamino problemas. Saugumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas. Tokie yra Schiedel moduliniai kaminai.

Schiedel Absolut kaminų sistema sukurta panaudojant naujausias ir moderniausias technologijas. Keraminio įdėklo masė yra sumažinta iki minimumo, o tai leidžia užtikrinti tai, kad kaminas greitai sušyla. Be to, tokiu būdu užtikrinama itin gera trauka. Visi šio tipo kamino blokeliai yra su integruotu izoliaciniu sluoksniu. Jų ypatingas sandarumas itin tinkamas aukštos energetinės klasės pastatams, kurių energetinė klasė yra A arba daugiau. Verta paminėti ir greitą kamino surinkimą. Prie to prisideda ir keraminių įdėklų ilgis, kuris siekia 1,33 m. Jų skersmuo nuo Ø12 iki Ø25. Schiedel Absolut kaminas yra universalus ir tiks naudoti bet kokį katilą bet kokiai rūšiai kuro. Taip pat jie tinkami katilams, kurie turi uždarą degimo kamerą bei kondensaciniams katilams. Turimas ir CE pagal standartą EN–1457. Užtikrinamas korozijos, rūgščių, ugnies ir drėgmės atsparumas.

Schiedel Isokern kaminų sistema gaminama iš Islandijoje išgaunamo lavos akmens. Jie atitinka CE pagal standartą EN–1457. Surinkimo darbai atliekami greitai, visi elementai yra lengvi, tačiau aukščiausios kokybės. Tokia kaminų sistema tinkama tiems katilams, kurie skirti šildytis natūraliu medžiu. Jie tinkami eksploatuoti su prietaisais, kurių galingumas yra iki 63 kW ir išmetamųjų dujų temperatūra yra nuo 150 °C iki 600 °C. Dėka apvalaus dūmų kanalo ir lavos akmens užtikrinama gera trauka ir jis greitai sušyla. Be to, kaupiasi mažiau suodžių. Aukštas atsparumas korozijai, rūgštims, ugniai ir drėgmei. Galima įsigyti Ø200 mm, 400 x 400 x 250 mm.

Schiedel Rondo Plus kaminų sistema yra universali. Ji pritaikyta tiems katilams, kurie skirti tiek kietam kurui, tiek skystam kurui, dujoms. Ši kaminų sistema yra tinkama išmetamųjų dujų temperatūroms nuo 80 °C iki 400 °C. Ypatingai geras atsparumas kondensato poveikiui ir suodžių gaisrui. Priklausomai nuo poreikių galima rasti įvairius diametrus t.y. nuo 12 iki 50 centimetrų. Schiedel Rondo Plus kamino keraminis vamzdis yra paženklintas CE pagal standartą EN–1457. Dujų šalinimas vyksta per aukštos kokybės šamotinės keramikos vamzdį. Schiedel Rondo Plus kaminų sistema pasižymi atsparumu korozijai, rūgštims, ugniai ir drėgmei.

Daugiau informacijos apie SCHIEDEL gaminius rasite Ventiliacija.