Susipažinkite su RUUKKI

Susipažinkite su RUUKKI

RUUKKI
RUUKKI yra pati žinomiausia suomių kompanija, kuri gamina metalo ir statyboms skirtus gaminius nuo 1962 metų. Svarbus įvykis įvyko 2014 metais, kuomet ji tapo „SAAB“ dalimi. Taip buvo sujungtos dvi, JAV ir Š. Europos, įmonės. Dabar tai vienas iš didžiausių specialiųjų tvirtų plienų, standartinių plienų plokščių, grūdintų ir atleistųjų plienų, plokščių ir vamzdžių bei statyboms skirtų gaminių gamintojas pasaulyje.

Gaminiai statybai turi platų prekių asortimentą. Svarbią vietą užima stogo dangų gamyba. Jų savybės puikiai tinka Suomijos klimato sąlygomis, tad ir mūsų šalyje šios stogo dangos labai vertinamos dėl ilgaamžiškumo ir temperatūrinių skirtumų atlaikymų. Gaminiams suteikiama 30–50 metų garantija. Ji priklauso nuo rūšies. Galima rinktis plieninius lakštus, kurie yra čerpių profilio imitacijos, linijų profilio arba klasikiniai lygūs. Taip pat gaminamos lietaus nuvedimo sistemos bei stogo saugos elementai.

Daugiasluoksnės plokštės – skirtos fasadams. Taip pat pasirenkamos patalpų pertvaroms ir luboms. Plokštės gaminamos iš plieno, tarp kurio naudojamas izoliacinis užpildas, todėl pasižymi aukšta šilumine varža. Gaminama ir fasado apdaila – plokštės, juostos, profiliai iš aliuminio. Tai skirta įvairių pastatų dizainui. Ypatingai aukštos kokybės yra RUUKKI fasadų sistemos, apkrovas laikantys lakštai, plonasieniai ilginiai. Įmonė teikia ir tiltų konstrukcijų gamybos paslaugas. Jie gamina atraminius tiltų antstatus bei plieninius vamzdžius skirtus pamatams.

Metalo gaminiai užima labai svarbią rinkos dalį. RUUKKI visus gaminius gamina tik iš specialaus plieno, kuris prailgina eksploatavimo laiką. Pirkėjams pristatomi karšto valcavimo plieno gaminiai. Jie skirti 2–150 mm storio plokštėms, lakštams ar ritiniams. Galima rinktis šalto valcavimo plieną, iš kurio formuojami plienai, didelio atsparumo plienai, grūdinti ir atsparūs dilimui boro plienai bei lengvai formuojami COR–TEN plienai. Jie gaminami 0,4–3,0 mm storio ir puikiai tinka net itin sudėtingam formavimui atlikti.

Iš metalo gaminių svarbią vietą užima vamzdžiai ir profiliai, kurie yra skirti specialių formų plonasieniams vamzdžiams, konstrukciniams vamzdžiams, slėginiams vamzdžiams bei šaltojo formavimo plieno profiliams. Kompanija siūlo ir nerūdijančiojo plieno bei aliuminio gaminius. Taip pat dažytą ir metalu padengtą plieną, kuris itin atsparus korozijai ir dėl to prailgėja tarnavimo laikas.

Daugelį metų RUUKKI ženklas yra gerai atpažįstamas tiems, kurie domisi statybų medžiagomis ar plieno gaminiais. Tai patikima kompanija, kuri siūlo aukščiausios kokybės gaminius savo klientams. Po praėjusiais metais įvykusių permainų, kuomet ji tapo „SAAB“ dalimi, galima džiaugtis padidėjusiais darbo pajėgumais.

Parašykite komentarą