Lietaus nuvedimo sistema

Ruukki lietaus nuvedimo sistema
Niekas nepaneigs to, kad stogas tampa svarbiausia pastato dalimi. Joks pastatas nebus užbaigtas, jei nebus stogo. Statybų darbų metu tampa svarbi ne tik kokybiška stogo danga, bet ir lietaus nuvedimo sistema, kuri turi atlikti svarbią lietaus nuotekų surinkimo funkciją bei užtikrinti tinkamą jos funkcionavimą. Sparčiai didėjant statybų skaičiui įmonės stengiasi pateikti geriausius pasiūlymus. Vienas iš jų – Ruukki gaminiai. Tai kokybė už priimtiną kainą.

Ruukki lietaus nuvedimo sistemą montuoja ant bet kurių šlaitinių stogų konstrukcijų. Visai nesvarbu, koks architektūrinis stilius bus pasirinktas, nes siūlomos populiarios spalvos ir skirtingi dydžiai, todėl galima sukurti tinkamą pastato stogo užbaigtumą. Svarbu ir tai, kad ši lietaus nuvedimo sistema bus tinkama ne tik statant naujus pastatus, bet ir nusprendus renovuoti senus. Sistemai priklauso lietaus latakai, lietvamzdžiai, alkūnės, laikikliai, apkabos, įlajos ir kt. dalys bei priedai. Visos jos lengvai bei greitai montuojamos.

Lietaus nuvedimo sistemos yra gaminamos iš 0,6 mm storio skardos, kuri yra cinkuota. Galimi du pasirinkimai 125/87 mm arba 150/100 mm latakų ir lietvamzdžių sistemos. Visos dalys gaminamos taip, kad iš vidaus ir išorės t.y. iš abiejų pusių jos yra padengtos „Pural“ padengimu. Tai suteikia patvarumo. Visiems Ruukki lietaus nuvedimo sistemos gaminiams yra suteikiama 20 metų garantija. Mūsų šalies klimato sąlygomis ši sistema puikiai tinka, nes iš padengto plieno gaminamos dalys tinka net atšiauriausių sąlygų naudojimui. Tai funkcionali ir graži sistema, kuri turi išlenkimus. Dėka jų nesikaupia nuosėdos. Visos lietaus nuotekos bus pašalintos saugiai ir tai sumažins pamatų irimo priežastis.

125/87 mm sistemos latakai ir lietvamzdžiai gaminami šių spalvų: eglės žalumo, balta, tamsiai pilka, raudona, tamsiai ruda, juoda, sidabro su metalo atspalviu, molio raudonumo bei šokoladinė ruda. Šią sistemą sudaro latako galas, latakas, išorinis latako kampas, latakų sujungimo apkaba, latako laikiklis, įlaja, vidinis latako kampas, apatinė ir viršutinė alkūnė, lietvamzdis ir jo laikiklis. 125/87 mm sistema yra labiausiai paplitusi.

150/100 mm sistemos latakai ir lietvamzdžiai gaminami šių spalvų: eglės žalumo, balta, tamsiai pilka, raudona, tamsiai ruda, juoda ir molio raudonumo. Ruukki lietaus nuvedimo sistema sudaryta iš latako galo, latako, vidinio ir išorinio latako kampų, latakų sujungimo apkabos, latako laikiklio, įlajos, apatinės ir viršutinės alkūnės, lietvamzdžio ir jo laikiklio. 150/100 mm sistema yra skirta didesnio ploto šlaitiniams stogams.

Apie kitus produktus informacijos galima rasti RUUKKI stogo dangos lakštai.