Susipažinkite su MONIER

Susipažinkite su MONIER

MONIER
Pasaulinės rinkos lyderis Brass Monier Building Group yra kompanija, kuri gamina stogo dangas. Tai kokybė ir ilgaamžiškumas. Štai ką gauna pirkėjas pasirinkęs lyderius. Platus čerpių asortimentas papildomas ir kitais priedais, kurie skirti stogui.

Monier gamina betonines čerpes: Tegalit Protegon, Zanda Polar, Zanda Protector ir Zanda Lux. Pastarosios skirtos klasikinių čerpių gerbėjams. Šie gaminiai pasižymi plačia spalvų įvairove. Zanda Lux čerpes labai lengvai pritvirtinsite. Be to, jos puikiai tinka mūsų klimato zonai. Zanda Polar išsiskiria unikaliu paviršiumi, nes gali išlaikyti spalvą iki 30 procentų ilgiau, nei kitos čerpės pagamintos iš betono ir turinčios paprastą paviršių. Verta paminėti ir kitą jų savybę. Zanda Polar geba atspindėti šilumą, taigi jos labai tinka stogo dangoms, kurios dengia greitai įkaistančias patalpas, pavyzdžiui, palėpes. Kompanija siūlo ir Zanda Protector čerpes, kurios apsaugos stogą nuo samanų ir ultravioletinių spindulių. Betonas yra medžiaga, kuri pasižymi natūralumu. Taip pat tai yra stipri ir atspari medžiaga, kuri vertinama teigiamai net ir po daugelio metų.

Kitas Brass Monier Building Group produktas – keraminės čerpės, kurios gaminamos tik iš natūralių medžiagų. Pirkėjams siūlomos šios jų rūšys: Turmalin, Nortegl, Rubin, Granat, Nova, Dantegl, Vittinge. Kiekviena iš šių rūšių turi savo privalumų. Pavyzdžiui, Turmalin rūšies keraminės čerpės yra šiuolaikiškos. Tai plokščios formos gaminys, kurį nesunku montuoti. Jos puikiai tinka modernios architektūros pastatams. Ieškantys klasikinių čerpių ras parduodamas Dantel. Tai S formos čerpės, kurios labai populiarios tarp pirkėjų. Jos tiks tradiciniams pastatams ar senų pastatų stogų rekonstrukcijai.

Renkantis tarp keraminių ir betoninių čerpių reikia įvertinti jų privalumus ir tinkamumą pastatui. Verta paminėti ir jų ilgaamžiškumą. Tiek vienos, tiek ir kitos rūšies čerpės tarnaus ne vieną dešimtmetį. Tiesa, garantija suteikiama 30 metų laikotarpiui, tačiau tai nereiškia, kad jos tarnaus tik tiek. Gamintojas užtikrina kokybę, nes tikrinant savo gaminius įvertinama, kiek jos gali atlaikyti šalčio ciklų. Pagal reikalavimus yra nustatytas 150 kartų limitas, tačiau Monier patikrina keliskart daugiau ciklų. Pirkėjai dėl jų gaminių gali būti ramūs net ir po daugelio metų. Tai svarbu tiems, kurie ieško kokybiškos stogo dangos ne vienam dešimtmečiui.

Brass Monier Building Group sugebėjo užsitikrinti pirmaujančias pozicijas stogo dangų gamybos rinkoje. Juos vertina tiek pirkėjai, tiek ir kiti gamintojai. Šis prekių ženklas žinomas dėka kokybės, kuri jiems yra svarbiausias tikslas.

Parašykite komentarą