Betoninės čerpės

Betoninės čerpės
Stogo dangų pasirinkimas šiuo metu išties gausus. Gamintojai siūlo aukštos kokybės gaminius, kuriems suteikiama 30 metų garantija. Vienas iš geriausių pasirinkimų norintiems ilgaamžės dangos pastato stogui – Monier betoninės čerpės. Tai geras kainos ir kokybės santykis. Be to, jų ilgaamžiškumu jau spėjo įsitikinti daugelis europiečių, kurie savo namų stogams pasirinko būtent šios kompanijos gaminius.

Tegalit Protegon – aukštos kokybės plokščios čerpės. Jų paviršiaus savybės artimos natūraliam skalūnui. Tokia stogo danga tinkama šiuolaikinės architektūros pastatams. Minimalus stogo nuolydis – 18 laipsnių. Iš spalvų galima rinktis raudoną plytų, raudoną, šviesiai arba tamsiai pilką, arba juodą. Tegalit Protegon ilgis yra 420 mm, o plotis 330 mm. Vienam kvadratiniam metrui išeiga bus 9,8–10,7 vienetai.

Zanda Lux yra klasikinės betoninės čerpės. Jas lengva pritvirtinti ir yra itin tinkamos mūsų klimato zonoje. Stogo konstrukcijos nuolydis turi būti nuo 14 laipsnių. Šių betoninių čerpių plotis 330 mm, o ilgis 420 mm. Sąnaudos 8,9–10,4 vienetai kvadratiniam metrui. Spalvų pasirinkimas yra pakankamai geras: molio raudonumo, raudona, tamsiai pilka, juoda, ruda ir molio rauda.

Zanda Polar – unikalaus paviršiaus betoninė čerpė. Paviršius unikalus tuo, kad spalvą išlaiko daugiau nei kitos iš tokių medžiagų pagamintos čerpės, kurios turi paprastą paviršių. Zanda Polar tinka prie tinko, plytų, medienos fasadų. Dar viena ypatybė – šilumą atspindintis paviršius. Dėka jo vasarą sukuriamas tinkamas mikroklimatas. Jų plotis 330 mm, ilgis 420 mm. Sąnaudos siekia 8,9–10,4 vnt/m². Tinkamas minimalus stogo nuolydis – 14 laipsnių. Tiesa, spalvų pasirinkimas nėra didelis. Galima rasti tik molio raudonumo, rudą ir juodą.

Zanda Protector čerpės iš betono yra unikalaus paviršiaus, kuris atsparus samanojimui ir ultravioletiniams saulės spinduliams, todėl net ir po daugelio metų stogo danga atrodys puikiai. Šios čerpės tinkamos dengti stogą, kurio minimalus nuolydis yra 14 laipsnių. Plotis yra 330 mm, o ilgis 420 mm. Išeiga – 8,9–10,4 vienetai kvadratiniam metrui. Didelis privalumas – plati spalvų paletė. Pirkėjams siūlomos molio raudonumo, raudona, pilka, tamsiai pilka, ruda ir juoda spalvos.

Monier betoninės čerpės yra sukurtos taip, kad net ir po daugelio metų jų paviršius atrodytų puikiai. Visi žinome, kad betonas yra stipri medžiaga, kuri itin tinkama stogui. Tai funkcionalus ir ekologiškas sprendimas. Betoninių čerpių paklausa nuolat didėja, nes daugelis ieško kokybiškos ir ilgaamžės stogo dangos. Nuolat tobulinamos Monier Brass technologijos leidžia pirkėjams pasiūlyti geriausias stogo dangas.

Informacijos apie kitus MONIER gaminius rasite ČIA.