Susipažinkite su FELDHAUS KLINKER

Susipažinkite su FELDHAUS KLINKER

FELDHAUS KLINKER
FELDHAUS KLINKER gamykla yra viena iš svarbiausių elitinio vokiško klinkerio ir keramikos gamintojų pasaulyje. Gamybos istorija prasidėjo 1857 metais, kuomet buvo pradėta klinkerio produktų gamyba. Tai šeimos verslas, nes iki šiol veiklą vykdo Feldhaus šeimos nariai. Per ilgą laikotarpį jie spėjo užsitarnauti klientų palankumą ir konkurentų pagarbą.

Klinkerinės plyteles fasadui – senas tradicijas turinti medžiaga, kuri vertinama tiek dėl estetinio grožio, tiek ir dėl puikios kokybės. Pastatų fasadai su juo atrodo prabangiai ir išskirtinai. Fasadinės klinkerinės plytelės gali būti ir Sintra sendintos bei Feldhaus Vascu. Plati spalvų gama leidžia įgyvendinti įvairius dizaino ir architektūros sprendimus. Fasadinės klinkerinės plytelės gaminamos iš molio, kuris deginamas aukštoje temperatūroje tol, kol pasiekiamas reikiamas tvirtumas. Išskirtiniai FELDHAUS KLINKER gamykloje gaminamo fasadinio dekoratyvinio klinkerio bruožai – aukšta kokybė, tvirtumas ir maža vandens absorbcija, kuri siekia iki 2 proc. Dėka pastarosios savybės vanduo nepatenka į medžiagos struktūrą, o lietus tiesiog nuteka nuo fasado. Tai apsaugo pastatus. Fasadinės klinkerinės plytelės gali būti ir Sintra sendintos bei Feldhaus Vascu.

FELDHAUS KLINKER plytos – gamyklos pasididžiavimas. Daugiau kaip 150 metų jie gamina aukštos kokybės gaminius. Tie gaminiai – plytos, kurios gali būti daugiau kaip 45 spalvų ir skirtingų formų. Paklausiausios yra bronzos, raudonai rudos ir tamsiai rudos spalvos. Formų pasirinkimas taip pat stebina. Gaminamos tiek klasikinės formos plytos, tiek ir dar daugiau kaip 20 kitokių formų ir dydžių gaminių. Išskirtinė savybė, kuria pasižymi FELDHAUS KLINKER plytos – ypatingas atsparumas šalčiui. Tai reiškia, kad jos be jokių defektų puikiai atlaiko staigius ir didelius temperatūrų skirtumas nuo karščio iki šalčio. Taip pat iki 3 procentų esanti maža vandens absorbcija leidžia užtikrinti kokybę. Palyginimui galima paminėti paprastas plytas, kurių maža vandens absorbcija siekia apie 15 procentų.

Grindinio trinkelės yra dar vienas šios gamyklos gaminys, kurį rasite Lietuvoje. Tai puikių mechaninių ir fizinių savybių derinys, kuris pasižymi aukšta kokybe eksploatuojant jas daugelį metų. Be to, tokios trinkelės puikiai dera su architektūriniais pastatais. Tai tvirtumas, kuris pranoksta paprastas grindinio trinkeles.

Kasmet FELDHAUS KLINKER gamykla pagamina per 90 milijonų vienetų savo produkcijos ir parduoda ją net trisdešimtyje šalių. Tai aukščiausios kokybės klinkerio plytos, klinkerio grindinio trinkelės ir fasadinės plytelės. Dabar FELDHAUS vardas puikiai žinomas toli už Vokietijos ribų.

Parašykite komentarą