Klinkerinės plytos

Klinkerinės plytos
Klinkeris yra natūrali iš molio pagaminta medžiaga. Ji itin atspari ir ilgaamžė. Su metais FELDHAUS KLINKER klinkerinės plytos nepraranda savo gražios išvaizdos ir puikių savybių. Šie gaminiai naudojami nuo praėjusio amžiaus, todėl jau žinomi jų privalumai. Tai nepaprastai tvirta ir atspari medžiaga, kuri laikui bėgant išsaugo tvirtumą ir spalvą.

Klinkerinės plytos gaminamos iš aukštos kokybės molio. FELDHAUS klinkerio plytos rankų darbo formavimo gamybos principas daugeliui žinomas daugiau kaip šimtmetį. Namai, kurių fasadas yra iš šių gaminių atrodo solidžiai ir prabangiai. Verta paminėti, kad Europoje tokios klinkerio plytos naudojamos ne tik statant užmiesčių namus. Tai populiari medžiaga ir šiuolaikiškiems miesto pastatams. Juk daugelis iš jų statomi iš įvairių statybinių blokų ir blokelių, o klinkerio plytos puikiai tinka jų fasadui. Vokiečių gaminami gaminiai pasižymi daugeliu gerų savybių dėl kurių jų gaminiai tokie populiarūs daugelyje šalių.

FELDHAUS KLINKER klinkerinės plytos, kurios yra iš sendintų plytų serijos pasižymi maža vandens absorbcija t.y. vandens įgeriamumu, kuris siekia tik iki 6 procentų. Galima rinktis iš didelio spalvų skaičiaus bei įvairių formatų. Visos spalvos bei atspalviai yra išgaunami tik natūraliu būdu. Tai reiškia, kad nėra naudojami jokie cheminiai priedai, kurie nudažo plytas ir gali pakenkti aplinkai ar žmonėms. Spalvą suteikia tinkamai parinktos mineralinės medžiagos. Jos saugios, nes neturi jokių kenksmingų dalelių. Be to, tokios spalvos išsilaiko nepakitusios labai ilgą laiką. Plytų dydžiai skiriasi pagal gaminį. NF formato išmatavimai yra 240x115x71 mm, o WDF formato – 210x100x65 mm. Svoris NF formato vienos plytos yra apie 3 kg, o WDF formato viena plyta sveria apie 2,1 kg.

Svarbu ir tai, kad FELDHAUS KLINKER sendintos plytos pasižymi puikia išvaizda. Platus spalvų ir atspalvių pasirinkimas puikiai tiks ne tik klasikos gerbėjams, bet ir leis architektams eksperimentuoti su šiuolaikiškomis pastatų formomis. Kita svarbi savybė – atsparumas šalčiui. Tai ypatingai atsparios plytos, kurios itin tinka mūsų klimato zonai, kurioje yra nuolatiniai temperatūrų svyravimai. FELDHAUS gaminiai puikiai atlaiko ne tik šalčius, bet ir staigius temperatūrų atšilimus.

Šiuo metu gaminamos klinkerio plytos turi daug teigiamų savybių. Visi nori, kad statybinės medžiagos būtų patvarios ir ilgaamžės. Tokios gaminamos FELDHAUS įmonėje. Tai prekinis ženklas, kuris garantuoja, kad pastatas iš šių statybinių medžiagų ilgai džiugins nepakitusia išvaizda ir puikiomis savybėmis.

Informacijos apie kitus Feldhaus klinker gaminius rasite ir ČIA.