Grindinio trinkelės

Grindinio trinkelės
FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelės yra vienas iš žinomiausių šio gamintojo gaminių. Tai senų tradicijų ir šiuolaikinių technologijų derinys, kuris užtikrina aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą. Didelis gaminių pasirinkimas ir teigiamos savybės daugeliui pirkėjų tapo didžiausiu privalumu ir argumentu jas įsigyti.

Klinkeris pakankamai nauja medžiaga Lietuvoje. Nors pasaulyje jis naudojamas ilgą laiką. Tai grubios tekstūros keramikos produktas, kuris gaminamas iš aukštos kokybės molio pridedant kitų medžiagų ir naudojant aukštą temperatūrą. Suteikus formą ir išdžiovinus galima klinkerį glazūruoti arba ne.

FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelių išmatavimai esant SKF formai – 200x100x40 mm, o KF forma – 200x100x45 mm, KDF forma – 200x100x52, DF forma – 240x118x52 mm. Atskiri gaminiai gali neturėti visų paminėtų formų. FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelės vandens įgeriamumas yra iki 6 procentų. Šios grindinio trinkelės turi 100 ciklų atsparumą šalčiui. Spalvų paletė plati, todėl greitai randamos tinkamos. Tam, kad būtų išgautos reikiamos spalvos ir atspalviai į klinkerio masę gamybos metu dedamos mineralinės medžiagos, kurios padeda išgauti reikiamas spalvas. Aukštos kokybės klinkerinės trinkelės gaminamos nenaudojant dažų priedų. Svarbu ir tai, kad toks metodas leidžia ilgą laiką išlaikyti natūralią spalvos pigmentaciją. Jos yra atsparios UV spinduliams ir su metais neišblunka.

Klinkerio trinkelės pasižymi ypatingu tvirtumu, o tai itin svarbu ten, kur bus didelės apkrovos. Atlikti laboratoriniai tyrimai parodė, kad iš klinkerio pagamintos trinkelės yra net 4 ar 5 kartus atsparesnės už betonines trinkeles. Tai ne tik atsparumas apkrovoms, bet ir šalčiui bei drėgmei. Klinkerio trinkelių sudėtyje yra geležies oksidų, kurie sukuria medžiagos tvirtumą. Svarbu, kad jos būtų aukštos kokybės, todėl visuomet verta įsigyti tik iš patikimų ir laiko patikrintų gamintojų. FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelės puikiai tinka ne tik keliukams, bet ir aikštelėms, terasoms. Jos pasižymi geru paviršiumi, kuris neįgeria purvo. Svarbu ir tai, kad FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelės yra gaminamos iš natūralių medžiagų ir pirkėjams neteks nerimauti dėl nuosavo sklypo dirvos teršimo, nes jokios kenksmingos medžiagos nepateks į dirvožemio sluoksnius. Kitas privalumas – vykdant įvairius darbus galima lengvai nuimti šias trinkeles ir vėliau jas vėl sudėti.

Lauko sąlygos ir trinkelių saugumas yra dar viena puiki FELDHAUS KLINKER grindinio trinkelių savybė. Dėka degto paviršiaus, kuris tampa grubus, tokios trinkelės sušlapus nebus slidžios. Tai itin aktualu visiems, kurie rūpinai savo ir kitų saugumu.

Daugiau informacijos apie šio gamintojo gaminius rasite Klinkerinės plytos.