Fasadinės klinkerinės plytelės ir sendintos Sintra

Fasadinės klinkerinės plytelės ir sendintos Sintra
Elitiniai Feldhaus klinkerio ir keramikos gaminiai jau daug metų pirmauja. Tai laiko patikrinta kokybė, kurią spėjo įvertinti daugelis. Senos tradicijos ir naujausios gamybos technologijos leidžia rinkai pristatyti geriausius gaminius. Jų yra gausus pasirinkimas.

FELDHAUS fasadinės klinkerinės plytelės ne vieną dešimtmetį naudojamos pastatų fasadui. Tai prabanga ir praktiškumas. Galima rinktis iš keturių dešimčių spalvų ir faktūrų. Spalvų paletėje randamos nuo šviesiausių iki tamsiausių spalvų, todėl nebus sudėtinga pasirinkti labiausiai tinkančią. Iš techninių savybių verta paminėti vandens įgeriamumą, kuris siekia apie 6 procentus. Fasadinių plytelių dydis yra 240x9x71 mm ir 240x14x71 mm.

FELDHAUS fasadinės klinkerinės plytelės gaminamos iš aukščiausios kokybės molio, kuris aukštoje temperatūroje kietėja iki reikiamos konsistencijos. Išskirtinė savybė, kuria pasižymi visos šios įmonės gaminamos klinkerinės fasadinės plytelės – kokybė. Taip pat yra žemas drėgnumas, o tai labai gerai. Dėka šios savybės drėgmė nepatenka į tolimesnius struktūros sluoksnius. Visi žinome, kad drėgmė fasadui gali pakenkti ir prireiks atnaujinimo darbų, kurie kainuoja ne taip jau ir pigiai. Verta paminėti ir FELDHAUS fasadinių klinkerinių plytelių panaudojimo galimybes. Jos gali būti naudojamos ne tik išorinių pastatų fasadams, bet ir vidinėms sienoms dekoruoti. Neretai jos pasirenkamos kuriant išskirtinį namų interjerą. Žinoma, kad pastatų viduje nereikia tokių gerų savybių, kurias turi šios klinkerinės plytelės, tačiau tai bus ilgaamžis dekoras.

FELDHAUS sendintos fasadinės plytelės Sintra yra įvairių spalvų ir atspalvių. Kiekvienas paviršius turi unikalią struktūrą: gylį ir spalvą. Sendintos fasadinės Sintra plytelės gaminamos rankiniu formavimo būdu. Jos skiriasi nuo kitų panašių gaminių tuo, kad gaminant jas nenupjaunamos tiesioginiu būdu, o naudojama forminė klinkerinės plytelės gamybos technologija. Tokios plytelės atrodo labai plono paviršiaus. Galimi FELDHAUS sendintos fasadinės plytelės Sintra išmatavimai: 240x14x71 mm arba 215x14x65 mm. Jos gaminamos tik iš natūralaus aukštos kokybės molio, kuris kaitinamas aukštoje temperatūroje apie 1100 laipsnių karštyje. Tuomet plytelės sukietėja iki reikiamos formos. Toks gamybos metodas leidžia iki minimumo sumažinti vandens drėgnumą. Vandens įgeriamumas – apie 6 procentai. Gamintojas nurodo, kad šios serijos plytelės vandens absorbcija yra nuo 2 iki 6 procentų. Palyginimui galima pateikti pavyzdį paprastų klinkerinių plytelių, kurių vandens absorbcija gali siekti net 20 procentų. FELDHAUS sendintos fasadinės plytelės Sintra dėka unikalaus paviršiaus joks purvas neturi jokių galimybių patekti į tekstūros vidų. Per daugelį metų paviršius išliks toks pats.

Daugiau informacijos apie Klinker produktus rasite ČIA.