Susipažinkite su ETERNIT BALTIC

Susipažinkite su ETERNIT BALTIC

ETERNIT
ETERNIT BALTIC kompanija nuo 2014 metų Baltijos šalyse prekiauja aukščiausios kokybės apsaugos nuo gaisro medžiagomis. Ji įkurta bendradarbiaujant dviem įmonėms – Lietuvoje esančios AB „Akmenės Cementas“ ir Vokietijos „Eternit AG“. ETERNIT BALTIC turi kuo didžiuotis, nes yra vienintelė pluoštinio cemento stogo dangos gamintoja ne tik mūsų, bet ir kitose Pabaltijo šalyse. Joje gaminama stogo danga, fasado ir interjero plokštės bei užtikrinama priešgaisrinė sauga.

Visi stogo dangoms skirti gaminiai yra aukščiausios kokybės. Vienas iš jų yra ETERNIT banguoti lakštai – ekologiška beasbestinė stogo danga, kuri yra saugi, nes gaminama iš natūralių medžiagų: cemento, celiuliozės, kalkakmenio, vandens ir polivinalkoholio pluošto. Tokių lakštų privalumų yra daug. Tai ne tik nedegi medžiaga, bet ir atspari cheminiam poveikiui bei garsui. Taip pat gamintojas garantuoja ilgaamžiškumą.

DACORA stogo plokštelės yra gaminamos iš cemento pluošto, kuris yra supresuotas. Jų ilgaamžiškumas siekia daugiau kaip 70 metų. Be to, iš tokių plokštelių galima įgyvendinti įvairius architektūros sprendimus. Medžiaga atspari UV spinduliams ir yra nedegi.
EURONIT – betoninės čerpės, kurios tinka klasikiniams pastatams. Ypatinga savybė – ilgaamžiškumas. Ji praktiškai nesensta. Tokios betoninės čerpės atlaiko itin didelius krūvius t.y. aplinkos poveikį, tokį, kaip krituliai ar temperatūrų skirtumai.

CREATON keraminės čerpės yra pati ilgaamžiškiausia stogui skirta danga, kuri gaminama iš molio, kalkakmenio ir vandens. Ekologiškumas, patvarumas ir graži išvaizda nuo šiol suderinama. Pirkėjams siūlomas platus spalvų ir formų asortimentas.

Fasado apdaila ETERNIT BALTIC kompanijai reiškia labai daug. Galima rinktis iš plokščių, plokštelių ir dailylenčių. CEDRAL – cementinės fasado apdailos dailylentės. Jos panašios į medines, tačiau yra atsparios aplinkos poveikiui. Plokštė EQUITONE pasižymi lengvumu ir plonumu. Gaminamos ir balkonams skirtos TEXTURA plokštės. Jos tinkamos ant aliuminio, medžio ar plieno konstrukcijų. DACORA – iš supresuoto pluoštinio cemento pagamintos plokštelės, kurių dėka sukuriamas išskirtinis dizainas.

Interjero apdaila taip pat labai svarbi šios kompanijos dalis. Galima rinktis iš HYDROPANEL statybinės plokštės, kuri tinkama sienoms, grindims ir luboms bei DURIPANEL vidutinio tankumo cemento plokštės. Taip pat įmonėje gaminamos tinko pagrindo BLUCLAD plokštės ir didelių matmenų pluoštinio cemento plokštės.

Kompanija ETERNIT BALTIC siekia aukštų tikslų. Ji pasirengusi prisidėti prie žmogaus aplinkos gerinimo, todėl siūlomi gaminiai, kurie yra patikimi, praktiški ir ilgaamžiai. Gamybos proceso metu puikiai suderinama patirtis ir naujausios šiuolaikinės technologijos. Tai leidžia užtikrinti geriausius rezultatus.

Parašykite komentarą