Fasado apdaila su Cedral ir Cedral Click bei EQUITONE

Fasado apdaila su Cedral ir Cedral Click bei EQUITONE
Pastato išorė svarbi ne tik estetiniu požiūriu. Kuo kokybiškiau atlikti fasado apdailos darbai, tuo ilgiau bus išlaikytas grožis bei statinio patvarumas ir atsparumas išoriniam aplinkos poveikiui. Lietuvoje siūloma kokybiškos ETERNIT fasado apdailos medžiagos, kurios didelis pasirinkimas leidžia rinktis tai, kas labiausiai tinka.

Cedral cementinės dailylentės yra ilgaamžė medžiaga skirta pastatų fasadui. Jos panašios į dailylentes iš medienos, tačiau turi daug daugiau privalumų. Jų nereiks perdažyti ir dažnai atnaujinti. Cedral cementinės dailylentės yra 3600×190 mm dydžio ir 10 mm storio. Naudingas plotas – 0,576 m2/vnt. Jos padengtos hidrofobiniais dažais ir galima rinktis iš 26 spalvų. Taip pat galima rinktis dažais nepadengtas dailylentes.

Cedral Click yra pluoštinio cemento dailylentės, kurių matmenys yra 3600x188mm ir 12 mm storio. Naudingas plotas sudaro 0,576 m2/vnt. Galima rinktis iš 23 spalvų. Paviršius padengtas hidrofobiniais dažais.

EQUITONE fasado plokštės suteikia prabangos. Jos itin lengvos ir plonos. Visos plokštės gaminamos Vokietijoje ir Belgijoje. Jų tarnavimo laikas labai ilgas – 50 metų. Tai nedegi ir ilgaamžė medžiaga, kuri tinka įvairiems pastatams. Galima rinktis iš kelių jų rūšių:
Linea yra viena iš EQUITONE fasado plokščių. Tai unikali dažytos masės pluoštinio cemento plokštė, kuri turi skaidrią vandeniui atsparią dangą. Ji pasižymi linijiniu 3D paviršiumi. Dydis: 3,050×1,220 mm, o storis 10 mm. Galimos tik dvi spalvos.

Tectiva – aukšto tankumo autoklavuoto pluoštinio cemento plokštė, kurios paviršius yra su skaidria vandeniui atsparia danga. Dydis: 3,050×1,220 mm, storis 8 mm. Galima rinktis iš aštuonių spalvų, pavyzdžiui, grafiti, raudonos, baltos, kreminės, smėlio, šviesiai rudos, pilkos ir geltonos.

Textura yra tvirto paviršiaus ir ryškių spalvų pluoštinio cemento plokštė. Ji padengta akrilato danga, kuri sumažina dulkių nusėdimą ant paviršiaus. Dydis: 3,100×1,250 mm, storis 8 arba 12 mm. Galimas pasirinkimas iš 15 spalvų.

Pictura – glotnaus neblizgaus paviršiaus su dvigubu akrilato sluoksniu pluoštinio cemento plokštė. Jų paviršius yra lygus ir matinis. Dydis: 3,100×1,250 mm, storis 8 arba 12 mm. Randamas 20 spalvų pasirinkimas.

Natura Pro – su anti grafiti apsauga. Paviršius specialiai sukietintas ir sustiprintas. Tai užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą. Dydis: 3,100×1,250 mm, storis 8–12 mm. Spalvų pasirinkimas itin gausus – 32 spalvos.

Natura – su peršviečiamu pluoštinio cemento sluoksnio tekstūra. Ji padengta unikalia pusiau permatoma danga. Dydis: 3,100×1,250 mm, storis 8 ir 12 mm. Didžiulis spalvų pasirinkimas. Net 37 spalvos siūlomos paletėje.

Daugiau informacijos apie kitus Eternit Baltic produktus rasite ČIA.