Susipažinkite su BENDERS

Susipažinkite su BENDERS

BENDERS
Pasaulyje gerai žinomas BENDERS kompanijos pavadinimas pristato stiprią įmonę, kuri yra viena didžiausių Švedijoje. JAV, Vokietija, Suomija, Norvegija, Danija. Tai šalys, kuriose yra šios bendrovės gamyklos. Jų siekis gaminti čerpes iš natūralių medžiagų ir taip tausoti aplinką. Benders istorija prasidėjo 1939 metais. Tais metais buvo gautas pirmasis patentas „Fur Drehstromanalgen“. Dabar sukaupta patirtis ir šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti ir rinkai pristatyti geriausias čerpes. Tai idealus sprendimas.

Betoninės Benders čerpės išsiskiria optimalia kaina. Tai teigiamai vertina pirkėjai. Jos apie 1,5 karto pigesnės už kitas tokios pat aukštos kokybės čerpes. Kalbant apie kokybę verta žinoti, kad švedų bendrovė užtikrina ilgaamžiškumą. Betonas yra tvirtesnis už molį, todėl laikui bėgant toks stogas tik tvirtės. Jos tiks ir naujiems pastatams, ir tiems, kurie rekonstruojami. Net ir spalvų asortimentas leidžia išsirinkti norimą ir lengvai pritaikyti prie statinio eksterjero. Betoninės Benders čerpės gaminamos naudojant iš gamtos išgaunamas medžiagas.

Dvibangės Palema čerpės dar vienas puikiai pavykęs gaminys. Jos gali būti matinės, arba blizgios. Tokios čerpės yra patikimas ir kokybiškas gaminys. Į betono masę yra dedamas pasirinktos spalvos pigmentas ir jų paviršius padengiamas tokios pat pasirinktos spalvos dažų sluoksniu. Benders dvibangės čerpės yra klasikinės formos, todėl tiks daugeliui pastatų.
Vienbangės Exklusiv čerpės, kaip ir dvibangės, yra padengtos dvigubu dažų sluoksniu, o į betoną įdėtas pigmentas. Jos gali būti blizgios ar pusiau matinės. Vienbangių Exklusiv čerpių išskirtinis bruožas – aukštesnis profilis.

Carisma čerpės yra ganėtinai naujas produktas, kurį 2006 metais pristatė bendrovė. Labai greitai jos išpopuliarėjo visoje Europoje. Tai moderniai architektūrai tinkanti stogo danga, kurios dėka galima išgauti nepriekaištingą vaizdą.

Romėniškos čerpės pasižymi ypatingai atspariu paviršiumi. Jos tinkamos įvairiems pastatams. Čerpės turinčios du simetriškus elipsinius iškilimus primena senovėje naudotas čerpes. Tai suteikia joms originalumo, todėl dažnai pasirenkamos išskirtinės architektūros pastatams. Vertas dėmesio profilis su dvigubo oro kanalu. Tai leidžia užtikrinti ypatingą tvirtumą bei sandarumą. Šios savybės itin svarbios stogo dangai.

Ekologiškos ir kokybiškos čerpės gaminamos ne vieną dešimtmetį. Benders turi ISO 14001 pažymėjimą, kuris patvirtina, kad bendrovė rūpinasi gamta, o aukšti reikalavimai, kurie keliami gaminiams leidžia rinkoje pirmauti ne vieną dešimtmetį. Per šį laikotarpį rinkos dalyviai jau spėjo įvertinti tai, ką siūlo Benders bendrovė. Tai idealus sprendimas, kuomet reikia ilgaamžiškos stogo dangos, kuri atlaikys ne vienerius metus.

Parašykite komentarą