Keraminės čerpės BENDERS

Keraminės čerpės BENDERS
Stogo dangos turi atitikti aukštai keliamus reikalavimus, juk ši pastato konstrukcija labai svarbi. Štai dėl ko dažnai pasirenkamos Benders keraminės čerpės. Tai ilgaamžiškumas ir puiki estetinė stogo išvaizda ne vieną dešimtmetį. Teigiamų savybių keraminės čerpės turi tikrai daug.
Stogo danga turi atitikti daug reikalavimų. Tai ne tik graži išvaizda, bet ir praktiškumas, ilgaamžiškumas ir gera kaina. Pastarasis kriterijus yra labai svarbus. Taip, keraminės čerpės brangios, tačiau jų tarnavimo laikas gerokai lenkia kitas stogo dangas. Patikimų gamintojų, kurie gamina tik kokybiškas čerpes, suteikiama garantija 30 metų, o stogo danga puikiai atrodo net ir po 70 ar net 100 metų. Taigi, visą kainą išdalinus visam laikotarpiui tikrai sutaupoma.

Prie teigiamų savybių galima priskirti ir tai, kad tai yra viena iš tyliausių stogo dangų. Keraminės čerpės atsparios įvairioms oro sąlygoms, net ir itin nepalankioms. Jos turi puikias kapiliarines savybes dėl kurių drėgmė natūraliai įsigeria į čerpę. Vėliau ji išgaruoja ir tokiu būdu sumažinamas drėgmės perteklius. Ne mažiau svarbus yra geras mikroklimatas. Jį gali užtikrinti keraminių čerpių stogo danga. Ypatingai geras poveikis juntamas mansardose, kuomet vasarą stogas ne taip greitai įkaista, o žiemą neišeina tiek daug šilumos iš patalpų. Benders keraminės čerpės sukuria tinkamą mikroklimatą.

Šiuo metu daugelis ieško alternatyvų, kuo pakeisti įvairias medžiagas ir gyventi sveikiau. Ne išimtis ir stogo dangos. Keraminės čerpės yra natūralus gaminys iš molio, vandens ir bazalto. Nuolat tobulėjant pramonei ir gamybos technologijoms padidėjo ir gaminamų keraminių čerpių asortimentas. Jos gaminamos juostiniais arba štampavimo presais. Pastaruoju būdu čerpės gaminamos specialiose gipso formose, kuriose išgaunamos įvairių formų čerpės. Juostiniu presu gaminamos S formos čerpės.

Didelis pasirinkimas spalvų leidžia rinktis tinkančią stogo dangą, kuri dera su namo fasadu. Tai ne tik natūralaus molio spalva. Dažniausiai pasirenkamos raudonos, rudos, žalios, pilkos ar juodos. Be to, galima rinktis blizgias, matines ar pusiau blizgias. Dar viena puiki savybė – spalvos neblunka nuo UV spindulių. Pakitimus galima pastebėti tik ant natūralaus molio spalvos čerpių, nes su metais stogo danga pasidengia samanų sluoksniu.

Keraminės čerpės per daugelį metų užsitarnavo patikimos stogo dangos vardą. Ją renkasi tie, kuriems svarbus ilgaamžiškumas, patvarumas ir solidus grožis. Ne mažiau svarbu rinktis gaminius, kuriuos gamina ilgametes tradicijas turintis gamintojas. Tokios keraminės čerpės tarnaus ilgai ir patikimai.

Daugiau informacijos apie kitus BENDERS produktus galima rasti ir ČIA.