BENDERS betoninės čerpės

BENDERS betoninės čerpės
Bendrovė Benders gamina aukščiausios kokybės betonines čerpes, kurios pasižymi atsparumu drėgmei, ledui ir temperatūriniams pokyčiams, kurie būdingi mūsų šalies klimato zonai. Taip pat svarbu ir tai, kad jas gaminant laikomasi aukštai keliamų ekologiškumo standartų. Šiai stogo dangai, kurią gamina Benders bendrovė, suteikiama 30 metų laikotarpio garantija, tačiau net ir po šio termino stogas atrodys puikiai. Naujausios technologijos ir laiko patikrintos medžiagos leidžia rinkai pristatyti tik geriausias stogo dangas.

Benders betoninės čerpės yra kelių rūšių. Visos jos yra kokybiškos, tačiau skiriasi tam tikros jų savybės. Pavyzdžiui, Carisma čerpės suteikia išskirtinę galimybę jas panaudoti kuriant modernios architektūros statinius. Jos sulaukė didelio populiarumo. Norintys tokio stogo, kuris atrodo lyg padengtas lygiais lakštais turi rinktis šį Benders gaminį. Jų ilgis 420 mm, o plotis 280 mm. Išeiga 11,5 vieneto kvadratiniam metrui. Norint dengti stogą Carisma čerpėmis yra būtinas minimalus 14 laipsnių stogo nuolydis.

Dvibangės Palema čerpės gali būti kelių rūšių. Visų jų paviršius padengtas dvigubu Benderit dažų sluoksniu. Taip pat į pačią masę yra pilamas dažų pigmentas, kuris užtikrina spalvos intensyvumą net ir po daugelio metų. Šios čerpės yra klasikinės formos, o dviejų bangų forma ir sustiprintos briaunos suteikia ypatingo tvirtumo. Jų ilgis – 420 mm, o plotis – 330 mm. Sąnaudos vienam kvadratiniam metrui – 8,9–10,8 vienetai. Šios rūšies čerpėms turi būti užtikrintas stogo minimalus nuolydis, kuris yra nuo 14 laipsnių. Pagrindinis jų skirtumas – paviršius. Viena iš jų – matinė dvibangė čerpė. Kita rūšis – Palema Candor blizgi dvibangė čerpė. Ji išsiskiria ypatingu blizgumu. Taip pat pasižymi tvirtumu ir atsparumu samanoms. Paskutinė iš Palema dvibangių čerpių rūšies – Briliant, kurios paviršius turi metalic blizgesį.

Vienbangės S betoninės čerpės taip pat skiriasi savo paviršiumi. Kitos jų savybės yra tokios pačios. Visos trys rūšys iš vienbangių betoninių čerpių yra dengtos dvigubu Benderit dažų sluoksniu. Į betono masę papildomai yra dedamas pigmentas. Vienos bangos čerpės turi aukštesnį profilį, kurio dėka paryškinama čerpės banga. S formos čerpės bangos tinka įvairios paskirties pastatams. Jų ilgis yra 420 mm, o plotis – 280 mm. Išeiga 10,7 vienetų kvadratiniam metrui. Visų trijų vienbangių čerpių stogams reikalingas minimalus 14 laipsnių stogo nuolydis. Kaip jau buvo paminėta, skiriasi jų paviršius. Vienbangė EXKLUSIV CANDOR čerpė yra pusiau matiniu, blizgiu ir metalic blizgesio paviršiumi.

Daugiau informacijos apie kitus BENDERS gaminius rasite ČIA.