Susipažinkite su ARKO

Susipažinkite su ARKO

ARKO
AB „Silikatas“ – šiuolaikiška įmonė, kuri naudoja modernias technologijas ir Lietuvoje pirmauja silikatinių mūro gaminių gamyboje. Ji buvo įkurta 1954 metais ir iki šiol užsitarnavo klientų pasitikėjimą bei užsienio įmonių pagarbą kaip lygiavertė silikatinių plytų ir blokų gamintoja.
Jų pasididžiavimas – ARKO silikatiniai blokeliai, kurie naudojami įvairiems pastatams statyti. Iš natūralių medžiagų gaminami gaminiai spėjo išpopuliarėti. Jiems pagaminti naudojamas smėlis ir kalkakmenis. Tai leidžia užtikrinti saugią aplinką. AB „Silikatas“ gamykloje darbai vyksta pilnu pajėgumu. Didėjantis poreikis kokybiškoms statybinėms medžiagos didina apyvartą ir skatina išlaikyti aukštą kokybę, dėl kurios klientai taip vertina šiuos gaminius.

Lietuvoje gaminami ARKO blokeliai skiriasi tankiu, garso izoliacija, svoriu ir kai kuriomis kitomis savybėmis. Rinkoje siūlomi ARKO M12, ARKO M15, ARKO M18 ir ARKO M24. Jie naudojami sienų statybai. Viena iš svarbiausių savybių – tvirtumas. Palyginus keraminius, akytojo betono ir keramzitinius blokelius pirmauja silikatiniai ARKO blokeliai. Taip pat galima paminėti jų atsparumą šalčiui – 50 ciklų.

ARKO M12 silikatiniai blokeliai yra skirti pertvarinėms sienoms tarp kambarių bei įvairių kitų patalpų. Taip pat jie yra tinkami savilaikėms pastatų sienoms. ARKO M12 silikatinių blokelių tankis 1310 ÷ 1500 kg/m3.
ARKO M15 silikatiniai blokeliai skirti mūrijimui vienaaukščių ūkinių pastatų sienoms, vienaaukščiams namų su mansardomis sienoms, kuomet perdanga yra iš monolitinio gelžbetonio ir savilaikėms pastatų sienoms. ARKO M15 silikatinių blokelių tankis siekia 1410 ÷ 1600 kg/m3.
ARKO M18 silikatiniai blokeliai naudojami mūrijant dviejų ar trijų aukštų pastatus t.y. individualių namų arba kotedžų sienas. Taip pat iš jų galima mūryti sienas, kurios bus skirtos gyvenamiesiems daugiaaukščiams ir pramoniniams pastatams. Tankis – 1210 ÷ 1400 kg/m3.
ARKO M24 silikatiniai blokeliai skirti mūryti daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų sienas, vieno aukšto namų vidines laikančiąsias, kai ant jų remiasi dvi perdengimo plokštės, sienas. Taip pat ARKO M24 tinkami pramoninių pastatų sienų mūrijimui ir sienoms tarp būtų bei laiptinių. Šių silikatinių blokelių tankis yra 1310 ÷ 1500 kg/m3.

ARKO blokelius renkasi tie, kuriems reikia patikimos medžiagos pastatų statybai. Tvirtos ir ugniai atsparios sienos yra gera statybų pradžia. Silikatiniai blokeliai skirti joms yra saugi medžiaga aplinkai, kuri turi ir daugybę kitų teigiamų savybių dėl kurių klientai negaili gerų žodžių. Silikatiniai blokeliai yra puikus pasirinkimas norint išsaugoti pastatų šilumą, apsisaugoti nuo šalčio ir ugnies bei triukšmo.

Parašykite komentarą